Головний опонент мера Запоріжжя Володимира Буряка – Віталій Рябцев – повідомив про участь у мерських виборах

Поділитися:

Депутат Запорізької міської ради від партії “Батьківщина” Віталій Рябцев повідомив про свою участь у виборах мера Запоріжжя восени. Політик вже має славу головного опонента міського голови Володимира Буряка, тим більше після того, як низка раніше опозиційних до Буряка депутатів тепер увійшла в команду мера.

Таке рішення, пише Віталій Рябцев, було прийняте з подачі запоріжців після зустрічі з виборцями на площі Запорізькій, де обговорювалися проблеми громадського транспорту та ЖКГ, зокрема руйнування будинків (один з таких будинків знаходиться буквально через дорогу від місця зустрічі з виборцями), корупції чиновників, великих кредитів, які взяла нинішня міська влада.

“Я ЛЮБЛЮ СВОЄ МІСТО. Мені боляче дивитися, як над ним знущається нинішня міська влада. – написав у Фейсбуці Віталій Рябцев. – Руйнуються будинки, запльовані під’їзди, загиджені сміттям двори, убиті внутрішньоквартальні дороги, розірвані ліфти, маршрутки-«душогубки», корупція на будь-якому міському будівництві… Ми не заслуговуємо цього”.

Віталій Рябцев звертає увагу, що попри те, що Запоріжжя – небідне місто, мерія “примудрилася” набрати боргів, які становлять кілька річних бюджетів розвитку, при цьому місто реально нічого суттєвого не отримало за 5 років.

“Замість того, щоб вирішувати питання з браком сміттєвих майданчиків у дворах, влада витрачає десятки мільйонів гривень на пляж з непрацюючим ліфтом (на щойно відреконтруйованому пляжі не працював підйомник для людей з інвалідністю, – прим. ред.) і облаштування парків з деревами по 70 тис. грн за дерево. Міська влада вкладає сотні мільйонів гривень в аеропорт, замість того, щоб за ці гроші відремонтувати десятки будинків, що руйнуються, і внутрішньоквартальних доріг… Так не повинно бути”, – зазначив Віталій Рябцев.

Нагадаємо, раніше Віталій Рябцев повідомляв про провал з підвозом медиків на роботу під час карантину, неефективне використання кредитних та бюджетних коштів, підозріле співробітництво міської влади з компанією IFC.

В червні “Гетьман” виявив, що півтисячі запорізьких бюджетників “мобілізували” для “добровільно-примусового” підписання петиції на захист мера Буряка від президента Зеленського,