Як пройшло відкриття Запорізького промислового форуму – ФОТОРЕПОРТАЖ

Поділитися:

21 травня у ВЦ «Козак-Палац» розпочав роботу Запорізький Промисловий Форум, який об’єднає п‘ять спеціалізованих виставок: «Машинобудування. Металургія», «Литво», «Зварювання», «Електротехніка та автоматизація», «Композити та склопластики». Як пройшло відкриття форуму та як виглядає виставка дивіться у фоторепортажі «Гетьмана».

У 2019 році на форумі представлені експозиції понад 150 учасників – підприємств України, Німеччини, Польщі, торгові марки компаній Великобританії,  Італії, Китаю, Нідерландів, США, Туреччини, Франції, Швейцарії, Чехії, Японії та інших країн.

Крім того, на відкритті заходу був підписаний Меморандум про створення центру «Індустрія 4.0», регіонального кластеру «Інжиніринг. Автоматизація. Машинобудування. Металургія». Угода має поліпшити умови співпраці між вченими та промисловцями, підписантами меморандуму стали Запорізька торго-промислова палата, Асоціація підприємств промислової автоматизації України та ЗНТУ.

Також у «Козак-Палаці» відбувалося обговорення  можливостей інноваційного розвитку, кібербезпеки та кращх практик промислової автоматизації «Цифрова економіка: МСБ на шляху до автоматизації».