Які навички у своїх працівниках хочуть бачити компанії у 2019 році

Поділитися:

Linkedin – соціальна мережа для пошуку та встановлення ділових контактів, опублікували статтю Пола Петроне, яка представляє перелік навичок, яких компанії потребують найбільше у 2019 році.

Про це повідомляє запорізька компанія MLS group.

Так, у 2019 році компанії хочуть бачити у своїх працівниках наступне:

Творчість. Так, так, не вміння створювати круте програмне забезпечення та налаштовувати автоматизоване виробництво, а саме творчість. Це пояснюється тим, що організації потребують людей, які можуть генерувати креативні рішення.

Вміння переконувати. Мати чудовий продукт, платформу для його продажу або концепцію – одне, але головне переконати людей його купити.

Вміння працювати в команді. Давно відомо, що від злагодженості роботи в колективі залежить успіх компанії. Особливо це відчувають представники малого та середнього бізнесу.

Адаптивність. Вміння пристосовуватися до швидко змінюючогося навколишнього середовища – те, без чого на сьогоднішньому ринку неможливо існувати.

Управління часом. Тайм менеджмент – те, чому сьогодні присвячено багато статей, блогів, семінарів та тренінгів. Проте головний секрет простий: віднайдіть систему планування, яка буде зручною саме для вас. Не важливо, що саме це буде: електронний носій, паперовий планер або просто аркуш паперу.

Читайте також: 

• Як виглядає українська аудиторія Instagram

• Facebook Live, YouTube та аналіз контенту: тренди у комунікаціях з аудиторією у соціальних мережах 2019 року

• Як виглядає український користувач Telegram