Якщо мирні переговори проваляться на Донбасі може з’явитися стіна

Поділитися:

У президента Зеленського готові “побудувати стіну” на Донбасі, якщо мирні переговори з Росією зазнають невдачі.

Як повідомляє кореспондент “Європейської правди“, про це заявив помічник президента України Андрій Єрмак у четвер на зустрічі у Лондоні, організованій Chatham House та “Українською призмою”.

“Ми не будемо витрачати багато часу, якщо ми не побачимо з російської сторони бажання виконувати “Мінськ”. Ми не будемо чекати роками, ми визначили обмежений час”, – сказав Єрмак.

Він не уточнив, скільки часу готові чекати у президента, але раніше у розмовах із представниками команди Зеленського неофіційно звучало, що ясність щодо мирного врегулювання має з’явитися у першій половині 2020 року.

“І безумовно, хочу сказати, що Україна зробить все від нас залежне, щоб добитися припинення війни і миру дипломатичним шляхом. Але ми, безумовно, маємо і “план Б”, – зазначив Єрмак.

За його словами, “план Б” полягає у тому, щоб “збудувати стіну і жити далі”.

“Якщо ми не побачимо сьогодні готовності з боку РФ йти до мирного процесу, до виконання Мінських домовленостей, що ж, будемо тоді не в фігуральному плані будувати стіну і жити далі. У нас є друзі, будемо залучати і брати їхній досвід. Я маю на увазі в першу чергу Ізраїль”, – пояснив помічник президента.

Читайте також:

• Кабінет міністрів звільнив 6 топ-чиновників за одне засідання

• У Раді пройшли слухання щодо екологічної політики на 5 років: про що там говорили

• Українські банки не зможуть приховувати справжню вартість своїх послуг – НБУ