«Запоріжелектротранс» попросить з бюджету 10 мільйонів. Підприємство уже профінансовано на 220 мільйонів

Поділитися:

«Запоріжелектротранс» хоче отримати з бюджету міста додаткові 10 мільйонів гривень. Наразі для підприємства передбачено фінансування у 220 мільйонів. Це рішення мають розглянути на найближчий сесії міськради.

Про це повідомляється у пояснювальній записці до відповідного проекту рішення на сайті міської ради.

Загалом перевізник заявляє про те, що до кінця року йому додатково знадобиться ще 99 мільйонів, однак наразі хочуть отримати тільки 10.

Згідно розрахунків до кінця року для виплати заробітної плати працівникам підприємства, оплати за енергоносії, паливо, матеріали та запасні частини необхідно додатково – 99, 7 мільйонів гривень. Проектом програми пропонується додатково передбачити 10 мільйонів. для забезпечення належної та безперебійної роботи підприємства з перевезення пасажирів, – йдеться у документі.

Наразі ж Міською цільовою програмою на фінансову підтримку підприємству передбачено 220 мільйонів з яких станом на 14.08.2019 профінансовано 189 мільйонів. З них 145 мільйонів витратили на зарплати, 32 – на електроенергію, на паливо, матеріали та запасні частини – 11 мільйонів. Залишок коштів на рахунках підприємства становить 30 мільйонів.

Читайте також:

«Запоріжтрансформатор» серед підприємств, які з 2016 найактивніше нарощують збитковість

• У Запоріжжі підприємство «зекономило» на податках 420 мільйонів гривень

 Запорізька Держпродспоживслужба купить позашляховик за 600 тисяч