З початку 2022 року на соціальні виплати спрямовано понад 370 млрд грн – Мінфін

Поділитися:

З початку 2022 року для забезпечення соціальних виплат прямовано 370 млрд грн, із них 137,1 млрд грн ‒ з державного бюджету

Про це повідомила пресслужба Міністрества фінансів.

Зокрема, у травні спрямовано з державного бюджету 22,2 млрд грн на такі виплати:

  • соціальні допомоги, компенсації, грошове забезпечення та оплату послуг окремим категоріям населення ‒ 5,1 млрд грн;
  • пільг і житлових субсидій громадянам – 2,9 млрд грн;
  • пенсії ‒ 14,2 млрд гривень.

Також на початку червня профінансовано 5,4 млрд грн для подальшого здійснення структурними підрозділами з питань соціального захисту населення зазначених соціальних виплат і житлових субсидій.

Гарантування належної соціальної підтримки наших громадян є одним із пріоритетів. Найбільше зусиль, звісно, спрямовано на те, щоб забезпечити виплати людям, які стали заручниками ситуації, спричиненої рф. Для цього уряд передбачив можливість здійснювати виплати грошових допомог, пільг та житлових субсидій на період дії воєнного стану на території адміністративно-територіальних одиниць, де неможливо забезпечити фінансування, через АТ «Ощадбанк», через АТ КБ «ПриватБанк, ‒ про це повідомив заступник міністра фінансів Роман Єрмоличев.

Окрім того, він додав, що таким особам може бути надано грошові виплати міжнародними організаціями згідно з домовленостями щодо реалізації програм між центральним органом виконавчої влади.