З’явилося інтерв’ю запорізького бізнесмена відомому youtube-інтерв’юеру (відео)

Поділитися:

На Youtube-каналі засновнику Young Business Club Андрія Остапчука вийшло інтерв’ю депутата Запорізької обласної ради та засновник Yabloki.ua і Jobs Cafe Артура Гатунка.

Ми приїхали до Запоріжжя щоб познайомитися з людиною, яка без зв’язків та грошей створив тут декілька успішних бізнесів. Він за місяць втратив 300 тисяч доларів та зробив би це знову для отримання досвіду, – анонсував розмову із запорізьким бізнесменом Андрій Остапчук.

Інтерв’ю з Артуром Гатунком було записане у підтримку проекту «Вектор на успіх» – Андрій Остапчук робить інтерв’ю з бізнесменами, які живуть у містах де пройде захід проекту. Вони розповідають  як почали свій бізнес, свою історію успіху.

У Запоріжжі практичний майстер-клас для починаючих підприємців «Вектор на успіх» відбувся 19 травня. Протягом дня п’ять спікерів розповідали, як з нуля запустити бізнес у найактуальніших на сьогодні ніша: бізнес у Instagram та Telegram, торгівля з Китаєм, відкриття власного кафе та товарне підприємництво.

Крім того «Гетьман» розпочинає серію публікацій за підсумками «Вектору на успіх». У найближчі декілька днів ми опублікуємо головні поради та рекомендації з виступів кожного спікера, розповімо про їх історії успіху та вдало реалізовані проекти.

Читайте також:

«Часто не потрібні мільйони, щоб ідея ожила»: Як і для чого бізнесмен з Харкова створив бізнес-акселератор

• iPhone VS «Чёрный квадрат». Как супрематизм повлиял на промышленный дизайн, дизайн интерьеров, дизайн логотипов, архитектуру

• Власник ZOG Олег Сєровський: можливо, колись продам торгову марку Коломойському