“Запоріжелектротранс” купило електроенергію на 41 мільйон – при очікуваних 52 мільйонах

Поділитися:

КП “Запоріжелектротранс” за результатами тендеру 16 грудня уклало угоду з ТОВ “Енергогазрезерв” на постачання електроенергії загальною вартістю 41,89 млн грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”

Замовлено на 2020 рік 20 732 190 кВт*год електроенергії по 2,02 грн/кВт*год.

Загалом на тендер подалося п’ятеро учасників. Зокрема, і минулорічний постачальник електроенергії для “Запоріжелектротрансу” – ТОВ “Вільна енергетична компанія “Палівенерго”, якій без конкурсу замовляли електрику по  2,42 грн./кВт*год. На нинішній тендер “Палівенерго” подало найдорожчу початкову пропозицію – 51,83 млн грн (всі інші учасники до 48 млн включно) і вже в процесі аукціону понизилося до 41,95 млн грн. При цьому, очікувана вартість на нинішньому тендері становила 52,22 млн грн.

Переможець тендеру понизив вартість своєї пропозиції до 41,89 млн грн з початкових 45,40 млн грн.

Черкаський “Енергогазрезерв” належить Олексію Кивенку, який у 2007-2009 роках був членом правління ПАТ “Черкасигаз” з групи Дмитра Фірташа.

Цьогорічним постачальником електроенергії для “Запоріжелектротрансу” – ТОВ “Вільна енергетична компанія “Палівенерго” володіє Ольга Калянова. Її чоловік, Андрій Калянов, у 2015 році балотувався до міської ради від партії “Нова політика”, а пізніше був помічником обраного депутата від цієї партії Сергія Лоцмана (працює на “Мотор Січі).

Читайте також:

• Новий термінал запорізького летовища добудують 27-28 грудня – Буряк

• Під Запорізькою міськрадою знову мітингують прихильники ярмарки біля цирку

• АМКУ оштрафував фірми за розіграш тендеру від Запорізької АЕС