Кабінет директора запорізького аеропорту обставлять за 10 тисяч доларів

Поділитися:

КП  “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” 16 квітня уклало угоду з ТОВ “АВБ Сістем інвест” на поставку меблів загальною вартістю 369 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Про це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Мають поставити меблі для кабінету директора, кабінету заступника директора і приймальні. Угоду уклали без конкурсних процедур.

Так, для керівника замовлено кабінет Helios, який так описується на сайті виробника: “Helios – кабінет для сильних духом і впевнених у собі людей! Твердість характеру, що виражається у кожному силуеті меблів, стабільність і розміреність ліній наповнює собою робочий простір“.

Відтак, кабінет складається зі столу з лівою тумбою вартістю 52 тис. грн, столу приставного за 13 тис. грн, гардеробу за 37 тис. грн, комоду за 36 тис. грн, журнального столу за 7 тис. грн, дивану за 33 тис. грн, одного крісла за 19 тис. грн, одного крісла за 6,5 тис. грн та чотирьох крісел за 8,4 тис. грн.

Загалом 274 тис. грн. При цьому, всі ціни в договорі вказані з приміткою “без ПДВ” і прозвітована сума договору в “Прозоро” також без ПДВ. Ці ціни відповідають роздрібним на ринку на складові кабінету Helios. Втім, в кінці специфікації до договору окремо вказується сума ПДВ – 73703 грн. Або ж при укладанні угоди помилилися неодноразово раніше при вказуванні скрізь в договорі цін без ПДВ, або ж потенційно угода на 20% дорожча і помилилися з кінцевою сумою договору.

Конкретні специфікації крісел і дивану з договору знайти не вдалося.

Кабінет заступника директора коштуватиме загалом 53 тис. грн (без ПДВ), що передбачає стіл, тумбу, брифінг-приставку, пенал, шафу гардеробну, 5 крісел (найдорожче крісло за 5,4 тис. грн).

Також меблі до приймальної коштуватимуть 40 тис. грн (без ПДВ).

Нагадаємо, комунальне підприємство “Міжнародний аеропорт Запоріжжя” очолює Олексій Дубревський.

Читайте також:

• Запорізька компанія створила робота-поліцейського: модифікували бойову платформу

• ЗНУ замовив депутату Запорізької міськради юридичний супровід за 90 тисяч

• Експертне опитування: роботу голови Запорізької ОДА Туринка негативно оцінюють 55% опитаних