Запорізька «Слуга народу» повідомляє про кандидатів-«клонів», які незаконно використовують бренд партії Зеленського

Поділитися:

У Запоріжжі були масово поширені рекламні матеріали кандидатів у нардепи, які «маскуються» під членів політичної партії «Слуга народу». Вони незаконно використовують фірмові кольори та оформлення політичної партії Володимира Зеленського для того, аби ввести в оману виборців та «відтягти» голоси у справжніх мажоритарників «Слуги народу».

Про це 16 липня на прес-конференції розповів Роман Соха, який балотується від політичної партії «Слуга народу» по 75 мажоритарному округу Запоріжжя.

Основна маса рекламних матеріалів з кандидатами-«клонами» з’явилася у місті 13 липня у першій половині дня.

“У Запоріжжі склалася надзвичайна ситуація у виборчому процесі – з’явилося засилля «клонів» та «фейкових» кандидатів, які у своїй рекламі використовують фірмові кольори та оформлення «Слуги народу». Борди та поліграфія з «фейками» ширяться містом”, – зазначив Роман Соха.

Особи, які «маскуються» під представників партії президента, вказують, що вони висунуті громадськими організаціями чи іншими структурами у назві яких, так чи інакше, фігурує фраза «слуга народу». Однак, за словами Романа Сохи, ці люди жодним чином не належать до політичної партії «Слуга народу».

Мета подібних дій – «відтягти» голоси від справжніх кандидатів «Слуги народу» та ввести в оману виборців, які хотіли б підтримати команду президента.

Наразі представники політичної сили борються з «клонами» та їх рекламою. Уже відкрито ряд кримінальних справ, незаконні рекламні матеріали знищуються поліцією. У «Слузі народу» зазначають, що реклама «клонів» сконцентрована на 74,75,76 округах Запоріжжя.

“Більшість бордів, на яких була розміщена протиправна реклама, належать запорізькому КП «Запорізьке міське інвестиційне агентство». Рекламні площі, на яких розміщено інформацію «фейкових» кандидатів, були зарезервовані на користь інших політичних сил. Водночас, «клони» навіть на вимогу поліції не можуть надати документи, на підставі яких розміщено їх рекламу”, – розповідає Роман Соха.

Крім того, у президентській політсилі просять своїх прибічників допомогти у боротьбі з фейками – інформувати друзів та знайомих про справжніх кандидатів «Слуги народу», які балотуються по округах.

“Завдяки вашій підтримці та роботі можна буде здобути перемогу та не допустити до влади тих, хто грабуватиме країну ще 5 років. Наразі у них є колосальні ресурси щоб протистояти команді президента”, – резюмує Роман Соха.

Варто зазначити, що проблема «двійників» не є унікальною для Запоріжжя, бренд «Слуги народу» необґрунтовано використовують також в інших областях. Раніше «Гетьман» повідомляв, що 2 липня у Запоріжжі очільник партії «Слуга народу» та кандидат у нардепи за списком цієї політичної сили Дмитро Разумков розповів, що були навіть зафіксовані випадки коли подавалися несправжні документи про приналежність до президентської партії.

“На одному з округів було 7 «двійників» – це рекорд. Також був випадок з фальшивими документами про членство у партії «Слуга народу». Такі дії ми сприймаємо не просто як технологію, а як спробу впливати на свідомість виборців. Політична сила має намір повідомляти про такі випадки поліцію”, – сказав Дмитро Разумков.

Справжні кандидати від “Слуги народу” по 74,75,76 мажоритарним округам Запоріжжя