У Офісі президента контролюють що у Раді говорять депутати “Слуги народу” – ЗМІ

Поділитися:

Депутати “Слуги народу” отримують з Офісу президента коротку вижимку до усіх законів, які будуть голосувати та тези, які варто озучувати на публіці.

Про це йдеться у статті “Української правди”.

За даними УП, щопонеділка в кабінеті заступника голови Офіса президента Кирила Тимошенка відбуваються “планірки”. Верховну Раду на цих зустрічах представляють депутати “Слуги народу” Євгенія Кравчук, в минулому прессекретарка партії “Укроп”, та Микита Потураєв. Останній залучає до роботи ще і свого давнього партнера, політконсультанта Дениса Семенова.

По суті це головний непублічний центр прийняття рішень стосовно того, що, як і на яких каналах нова влада планує розповідати цього тижня/місяця/року. Домінуючу позицію на цих зустрічах має Офіс президента, – йдеться у публікації.

Стосовно співпраці з ВР, то в ОПУ є аналітики, які пишуть коротку вижимку до всіх законів, щоб депутати могли швидко розібратися, за що голосують.

Згадані Потураєв, Семенов та Кравчук пишуть для депутатів інформаційні тези, які у новій команді прийнято називати “рамками”, але які по суті нічим не відрізняються від того, що за попередньої влади називали “темниками Порошенка”.

Ці “рамки” отримують спікери партії “Слуга народу”, які відповідають за публічне позиціонування політсили.

Читайте також:

• Для сенсорної кнопки проти кнопкодавства у Раді не заклали грошей

• Роботою Ради не задоволена половина українців, ще третина припускає перевибори

• Меморіал жертвам Голодомору “зачистили” від свічок і квітів – для президента, спікера та прем’єра