Запорізьку екологічну ініціативу підтримали на центральному рівні (відео)

Поділитися:

Екологічний меморандуму, розроблений запорізькою Екокоаліцією підписали топові представники партії «Голос» Святослава Вакарчука та кандидати політсили мешканці Запорізької області. Відповідно до документу, вони, зобов’язалися брати активну участь у формуванні ефективної екологічної політики та ініціювати законопроекти, які спрямовані на вирішення екологічних питань у Запоріжжі.

Так, документом визначені пріоритетні проблеми довкілля у Запоріжжі: промислове та транспортне забруднення, низька ефективність державного контролю і нагляду за забруднювачами повітря, знищення та скорочення кількості зелених насаджень у місті, проблема поводження з відходами, велика кількість карантинних рослин та ін..

Серед представників запорізького «Голосу» свої підписи під меморандумом поставили керівник Запорізького обласного осередку Вячеслав Зайцев, кандидатка від «Голосу» по запорізькому мажоритарному округу №75 Олександра Савченко, а також кандидати за списком партії Артем Сопін та Станіслав Скалозуб.

Також лідер партії «Голос» Святослав Вакарчук записав до жителів індустріальних міст відеозвернення.

Ви – основа нашої важкої промисловості. І від вас залежить майбутнє України. Але є велика проблема – екологія. Проблема в тому, що власники великих індустріальних підприємств економлять на нашому з вами здоров’ї. Так не має бути. Ми законодавчо змусимо їх піклуватись про здоров’я українців! Але для цього нам спочатку потрібно змінити Раду. Змінимо Раду – змінимо Україну! – зазначив Вакарчук.