Запорізький аеропорт можуть передати у концесію: хто має шанси отримати летовище в управління

Поділитися:

Міністерство інфраструктури готується до концесій аеропортів Херсон, Чернівці, Запоріжжя та вантажного терміналу в аеропорту Біла Церква.

Про це сказав міністр інфраструктури Владислав Криклій на інвестфорумі RE: think. Invest in Ukraine в Маріуполі, передає “ДІЙ – Запоріжжя”.

Що це значить для Запоріжжя? Фактично, відбудований аеропорт з новим терміналом перейде на багато років в управління приватній компанії. Хто це може бути? Поки ми не знаємо. Але звернемо увагу на пару акцентів, – зазначають центрі громадського контролю “ДІЙ”.

На думку “ДІЙ – Запоріжжя”, найбільші шанси отримати контроль над аеропортом має “Запоріжсталь”. Зокрема, активісти акцентують на наступном:

Акцент 1: Заступником директора з фінансових питань запорізького аеропорту працює Інна Кияшко. А ще вона в своїй декларації вказала отримання заробітної плати від ТОВ “Вантажний термінал Запоріжжя”. Ця фірма раніше була оформлена на помічників депутата міськради Руслана Божка, який був топ-менеджером комбінату “Запоріжсталь”.
А ще, очолює ТОВ “Вантажний термінал Запоріжжя” Юрій Середа, який раніше працював начальником вантажного складу КП “Міжнародний аеропорт Запоріжжя”.

Акцент 2: Заступником директора з капітального будівництва і експлуатації будівель комунального запорізького аеропорту є Олег Бут. Раніше аналогічну посаду він займав на комбінаті “Запоріжсталь”. І цей Олег Бут по факту зараз контролює реконструкцію запорізького аеропорту.

Читайте також:

•  У Запоріжжі з бюджету дадуть 250 тисяч на портал про міський простір та 120 тисяч на аналіз населення

•  Запорізький аеропорт може отримати 600 мільйонів з урядової програми

•  Водогін та зрошувальна система: куди Запорізька область пропонує вкласти інвесторам 12,7 мільйонів доларів (відео)