Міський голова Запоріжжя висловився проти передачі міського летовища у концесію

Поділитися:

Міський голова Запоріжжя висловився проти передачі міського аеропорту у концесію.  За словами Володимира буряка, “аеропорт належить громаді, будувався за гроші з бюджету міста, КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя»» та кредитні кошти”.

Про це пише “Запорозька Січ”.

Чуток ходить багато. Але аеропорт належить громаді, будувався за гроші з бюджету міста, КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя»» та кредитні кошти. Тому я вважаю, що саме громада в особі депутатів міської ради має вирішувати його долю. Якщо вас цікавить власне моя думка, то я проти того, щоб аеропорт було передано в концесію, – наводить цитату Буряка “Запорозька Січ”.

Що було раніше:

У своєму фейсбуці прем’єр-міністр України Олексій Гончарук написав, що запорізький аеропорт може отримати 611 мільйонів гривень на реконструкцію. Кошти виділять з державної програми фінансування аеропортів.

Міністр інфраструктури Владислав Криклій на інвестфорумі RE: think. Invest in Ukraine в Маріуполі сказав, що Міністерство інфраструктури готується до концесій аеропортів Херсон, Чернівці, Запоріжжя та вантажного терміналу в аеропорту Біла Церква.

Читайте також:

• Лоукостер Wizz Air відкриє із Запоріжжя 6 рейсів до Європи

• Аеропорт Запоріжжя повторно замовить перевірку технічних засобів посадки

• Запорізький аеропорт відремонтує VIP–корпус за 5 мільйонів