Запорізький нардеп від “Слуги народу” з’явився у ефірі російського пропагандистського Першого каналу: як відреагували однопартійці

Поділитися:

Запорізький нардеп від “Слуги народу” Євген Шевченко, обраний в 76-му окрузі, в форматі включення з Києва взяв участь в пропагандистському шоу “Велика гра” на російському Першому каналі.

Про це він сам написав у Facebook, передає Цензор.НЕТ.

Нардеп уточнив, що рішення далося йому нелегко, а метою було – “донести громадянам Російської Федерації пряму позицію українського народу і влади України щодо створення та виконання всіх умов для забезпечення миру на окупованих територіях”.

скріншот: Цензор.НЕТ

Його колега по фракції Єлизавета Богуцька в коментарях уточнила, чим озвучена позиція відрізняється від позиції ОПЗЖ. Шевченко зазначив: “Росіяни вирізали мої тези про Крим”.

скріншот: Цензор.НЕТ

Коментарі іншого колеги з “Слуги народу” Гео Лероса нардеп видалив, опонент повторив на особистій сторінці: “Депутат від СН Євген Шевченко, раз вирішив почистити коменти, напишу тут, з такими успіхами костюм двійку може змінювати на костюм матрьошки. І позицію на цьому смітнику викладати йому варто від себе, а ніяк не від українського народу і влади України “.

скріншот: Цензор.НЕТ

Читайте також:

• Ще один “слуга народу” із Запоріжжя отримає безкоштовне приміщення під приймальню

• “Слуга народу” із Запорізької області взяла помічницею племінницю бізнесмена з Дніпра відомого на прізвисько “Нарік” – ЗМІ

• Запорізький нардеп пояснив появу у себе помічника “з КПУ та БПП”