Зеленський може призначити РНБО і комітет з розвідки заступником міністра закордонних часів Януковича

Поділитися:

Джерела в Офісі президента повідомляють, що з подачі глави ОП Андрія Єрмака Володимир Зеленський прийняв рішення про призначення Руслана Демченка другим першим заступником секретаря РНБО України, а також головою Комітету з питань розвідки при президентові України. За Януковича Демченко був першим заступником міністра закордонних справ України.

Про це пише ZN.UA.

Руслан Демченко в часи президента Віктора Ющенка працював в президентському апараті. За часів президента Віктора Януковича Демченко обіймав посаду першого заступника міністра закордонних справ України. У зовнішньополітичному відомстві він займався російським напрямком і брав участь у підготовці харківських угод. У часи президента Петра Порошенка Демченко був радником глави держави і працював разом з ним над документами “першого Мінська”.

Оскільки в часи президентства Януковича Демченко працював першим заступником глави МЗС України, він підпадає під дію закону про люстрацію. На сьогоднішній день Демченко є радником президента Зеленського. Він займається “мінським процесом” і звільненням заручників, утримуваних Росією.

За інформацією джерел ZN.UA, за наполяганням Єрмака і Демченка Київ у рамках проведених обмінів “утримуваних осіб” передає російській стороні засуджених за тероризм і державну зраду. Натомість українська сторона отримує не тільки заручників, затриманих окупаційною владою на території “ДНР/ЛНР” за проукраїнську позицію, але і людей, що здійснювали кримінальні злочини і билися в рядах проросійських бойовиків.

Читайте також:

• Лерос: Єрмак шукав голоси щоб зняти Разумкова, пропонував “ОПЗЖ” крісло першого віце-спікера щоб ті проголосували “за”

• Буду ганяти “жирних зелених карасів” – Ляшко про плани на роботу у Раді (якщо переможе на окрузі)

• Кадрова політика та “Велике будівництво”: Гончарук назвав основні, на його думку, помилки Зеленського та Уряду