Зеленський закликав росіян влаштовувати протести проти війни на вулицях Москви, Пітера та інших міст, а не лише у Instagram

Поділитися:

Президент України Володимир Зеленський, розповідаючи громадянам про поточний стан справ щодо протистояння армії РФ, звернувся до росіян, які проти війни, але протестують проти цього лише на рівні соцмереж.

Ми бачимо, що багато росіян шоковані тим, що відбувається. Дехто із них заявляє у соцмережах, що вони проти війни. Ми це бачимо. Але керівництво РФ це навряд чи побачить. Тому прохання: якщо ви нас чуєте, якщо ви нас розумієте, якщо ви розумієте, що наступаєте на незалежну країну, будь ласка, виходьте на площі, звертайтеся до президента своєї країни.

Ми, українці, знаходимося на своїй землі. Ви – росіяни, ваші військові почали війну. Війну в нашій державі. Я дуже хотів би, щоб ви висловлювалися на Червоній площі, або десь іще на вулицях вашої столиці, в Москві, в Петербурзі та в інших містах Росії. Не тільки в Instagram, – сказав президент.

Серед відомих росіян, які вже публічно виступили проти війни – поет Юлій Клім, опозиціонер Алєксєй Навальний, музикант Валерій Меладзе, телеведучий Іван Ургант, журналістка Ксенія Собчак, репер Оксімірон.