«Жити наново» у Запоріжжі — у житловому комплексі від забудовника, якому довіряють! Sensar зводить ЖК Kvartal неподалік набережної Дніпра

Поділитися:

Компанія Sensar Group з’явилася на будівельному ринку Запоріжжя у 2019 році. Майже за 2 роки роботи забудовник звів та здав декілька черг ЖК Comfort City у Бородинському мікрорайоні. А з жовтня 2020 року Sensar Group почала роботу над своїм другим об’єктом — комплексом Kvartal. Його презентація відбулася 30 листопада. «Гетьман» дізнався, які особливості нового будівництва, скільки коштуватимуть квартири та які плани у забудовника на запорізькому ринку.

Свій другий житловий комплекс Sensar Group будуватиме в районі вулиці Перемоги, неподалік виставкового центру «Козак-Палац». 11-поверхівка на 155 квартир буде знаходитися за адресою Бульвар Центральний, 26, ЖК матиме 2 поверхи комерційної нерухомості та 9 — житлової.

Як розповіли у компанії-забудовника, для свого нового об’єкта вони обрали слоган “Жити наново”. Ним закликають запоріжан переходити до нового, комфортного формату житла. Генеральний директор Sensar Марк Марченко зауважує, що компанія довела свою ефективність своїм попереднім успішним об’єктом. Тож тепер у Запоріжжі нарешті з’явився забудовник, який пропонує якісне нове житло і якому можна довіряти!

Наш новий ЖК Kvartal поєднує в собі ритм великого міста та родинний затишок. Ми ретельно обирали локацію для будівництва — поруч з комплексом Kvartal є вся необхідна інфраструктура у пішій досяжності. Як приємний бонус — 86% квартир Kvartal матимуть панорамний вид на Дніпро. Побудувати комплекс плануємо за 2 роки, — говорить Марк Марченко.

За його словами, усі квартири будуть здаватися вже у стані базового ремонту. Завдяки цьому мешканці зможуть суттєво зекономити на внутрішніх роботах та переїхати до свого помешкання уже через місяць після купівлі. Крім того, забудовник має намір встановити високоякісні металопластикові вікна, провести усі комунікації до квартир та забезпечити індивідуальне опалення газовими котлами німецького бренду.

Як зазначає очільник Sensar Group, компанія починає зводити свої будинки тільки коли має повний пакет документів — це філософія роботи. Завдяки цьому будівництво проходить швидко та без затримок, каже Марк Марченко. 

Першого грудня забудовник планує відкрити бронювання квартир: можна буде ознайомитися з плануваннями, підібрати бажаний варіант. Продажі запускатимуть з середини грудня. Орієнтовна ціна за квадратний метр у ЖК Kvartal — від 14 900 гривень. Наразі забудовник обіцяє ряд програм лояльності, зокрема безвідсоткову розстрочку та знижки для власників квартир у ЖК Comfort City. Дізнатися більше про Kvartal та стежити за перебігом будівництва можна на сайті kvartal.zp.ua.

Реалізований проект — гарантія для майбутніх клієнтів 

Забудовник Sensar Group з’явився на будівельному ринку Запоріжжя майже 2 роки тому. Тоді компанія почала зводити ЖК Comfort City, що у Бородинському мікрорайоні Запоріжжя. Як зазначає генеральний директор компанії-забудовника, тоді Sensar мала no-name-бекграунд, бо до того не будувала у місті. 

Тоді до нас ставилися з пересторогою, але підбиваючи підсумки 2020 року, можемо сказати, що ми не тільки реалізували свої обіцянки, а й перевиконали їх! Ми достроково звели 2 черги ЖК Comfort City, за 3-4 місяці добудуємо ще 2 черги та повністю здамо наш перший ЖК. У готових секціях комплексу лишилося продати всього 4 квартири, а в тих, що будуються — близько 20% житла, — говорить Марк Марченко.

Керівництво Sensar Group зазначає, що Comfort City — це не тільки приклад принципово іншого підходу до забудови у Запоріжжі, а й гарантія для клієнтів, які захочуть вкласти гроші у наступні об’єкти забудовника. За словами директорки відділу продажу Олени Бартуль, перед виходом на ринок забудовник визначив ряд переваг, які будуть повторюватися у кожному наступному об’єкті:

  • Виважений вибір локації: усі будинки зводять у місцях з комфортною транспортною розв’язкою, поряд з необхідною інфраструктурою.
  • Технологія будівництва: компанія зводить цегляні будинки та утеплює фасади. Це робить житло максимально надійним та енергоефективним.
  • Акцент на безпеці: території ЖК огороджені, охороняються та обладнані камерами відеоспостереження, до яких мешканці мають особистий доступ.

Крім того, Sensar має власну сервісну компанію, яка доглядає за будинками та пропонує велике різноманіття метражу та планування квартир (до прикладу, Comfort City пропонував житло від 35 до 145 квадратних метрів у 60 типах планування).

Що відбувається на ринку нерухомості у Запоріжжі

Попри те, що останніми роками у Запоріжжі почало з’являтися багато новобудов, місто відстає за обсягами зведення житла від того ж Дніпра, чи Харкова. Наразі основним «конкурентом» місцевих компаній-забудовників є вторинний ринок нерухомості. Однак у Sensar Group зазначають, що не змагаються за клієнтів із старим житловим фондом, а несуть нову культуру будівництва та життя.

Раніше у людей не було вибору як такого: або ж „вторинка“, яка після купівлі потребувала суттєвого ремонту, а значить і грошей, або ж квартири з 10-річним „євроремонтом“ та 60-річними комунікаціями „у навантаження“. Крім того, у таких будинках не йшла мова про безпеку та такі елементарні речі, як доглянутий двір, — зазначає Олена Бартуль.

За її словами увесь наявний житловий фонд у місті потребує енергоаудиту та модернізації. Крім того, є проблема з окремими забудовниками, які працюють на ринку: дехто не здає об’єкти вчасно. Це, в свою чергу, підриває довіру до новобудов загалом. 

Це місто „недолюблене“ у плані нерухомості. Історично склалося, що тут працювало багато компаній, які не добудували свої об’єкти. На жаль, сьогодні у Запоріжжі відсутня культура споживання первинного житла, і наша задача — зламати цей стереотип, — резюмував генеральний директор компанії-забудовника Марк Марченко.