У Запоріжжі можуть з’явитися три нові житлові комплекси

Поділитися:

Компанія-забудовник Sensar Group, яка зводить у Бородинському мікрорайоні Запоріжжя житловий комплекс Comfort City, планує будувати у місті ще три об’єкти. 

Про це “Гетьману” розповіла Олена Бартуль, керівниця відділу продажів запорізького ЖК Comfort City та директор компанії-забудовника Sensar Group у коментарі до публікації про ризики, конфлікти та перспективи житлового будівництва.

За словами Бартуль, фірма-забудовник Sensar Group працює у Дніпрі та Запоріжжі, на ринку вона з 2013 року, але будувала приватні будинки преміум та еліт-класу. Запорізький Comfort City – пілотний проект для розширення товарної пропозиції.

Однак, забудовник уже планує звести у місті ще три комплекси: зокрема, у центрі, “з видом на Дніпро”, та ще один на Бородинському. Точне місце розсташування та строки почтку робіт наразі невідомі, але “скоро” має відбутися презентація нових ЖК.

Читайте також:

• За місяць в Україні стали реєструвати втричі менше ФОПів (інфографіка)

• Sector X від UNIT.City запустили 6 програм щоб допомогти стартапам під час кризи

• «Всі зараз чимось поступаються, але від цих поступок є і спільна користь»: як локальний бізнес «Вусатого пончика» адаптувався до карантину