Де у Запоріжжі можна замінити “полуничку” ПриватБанку

Поділитися:

З початку року ПриватБанк відкрив оформлення нових «кольорових» карт в понад 20 обласних центрах України. Отримати нову карту «Універсальна», Картку для виплат, «Універсальну Gold» або Картку для виплат Gold вже можна і в найбільших відділеннях банку в Запоріжжі.

Про це пише “Акцент” з посиланням на прес-службу банку.

Так, клієнти зможуть вибрати собі карту з декількох колірних рішень.

Наразі отримати нову карту можна майже у всіх районах Запоріжжя (крім Заводського). У той же час, у Вознесенівському районі буде 2 відділення де видаватимуть картки.

За словами члена правління банку Олексія Шабана, дизайн масових карт ПриватБанку не змінювався вже більше 7 років. Тому банк в пошуках нових ідей провів кілька фокус-груп серед різних категорій клієнтів і аналіз карт, представлених на ринку.

Разом з Mastercard були розроблені нові концепти дизайнів і сьогодні ми прощаємося з нашою легендарною полуничкою, – заявив у вересні Шабан.

«Нова лінійка масових карт Mastercard стане першою в Україні, яка зроблена в останніх світових трендах дизайну. При виготовленні нових карт використовуються технології і рішення, які раніше застосовувалися тільки для преміальних карт. Зрозуміло, всі кольорові “універсалки” і карти для виплат будуть безконтактними”, ​​- йдеться в повідомленні.

У Запоріжжі картку ноаого дизайну можна отримати у відділеннях за адресами:

Вул. Кияшко, д. 12;
Вул. Виробнича, д. 11А;
Просп. Соборний, д. 176;
Вул. Чумаченко, д. 12;
Вул. Василя Сергієнко, д. 62Б;
Просп. Соборний, д. 86;
Просп. Соборний, д. 158;

Читайте також:

• У Запоріжжя шукають інспекторів з паркування: хто може працевлаштуватися

• “Дочка” російського банку, яка працює в Україні, планує здати ліцензію

• Показник держборгу до ВВП опустився до 50%