Депутат Запорізької міської ради впевнений, що Володимир Буряк не стане міським головою Запоріжжя вдруге

Поділитися:

Видання “Факти Запоріжжя” у своїй рубриці #Депутат_з_лимоном вирішило запитатися у місцевих обранців, куди ті використовують кошти зі свого депутатського фонду. Зокрема, про витрачені бюджетні гроші розповів депутат від  “Батьківщини” Віталій Рябцев – у його фонді наразі залишилося 0 гривень.

За інформацією “Фактів” гроші з фонду Рябцева розподілились наступним чином:

На будівництво об`єктів житлово-комунального господарства депутат виділив 385 000 гривень.

Гроші на капітальні трансфери отримали будинки:

 • Професора Толока 17 – 40 тисяч гривень;
 • Ладозька 4 – 70 тисяч гривень;
 • Мурманська 5 – 20 тисяч гривень;
 • Бородинська 22 – 30 тисяч;
 • Толока 21 – 30 тисяч;
 • Вавілова 7 – 20 тисяч гривень;
 • Мінська 6 – 20 тисяч гривень;
 • Сергія Синенка 21 – 2- тисяч;
 • Товариська 66 а – 25 тисяч;
 • Ладозька 24 – 30;
 • Ладозька 8 – 20 тисяч.

Також були надані кошти закладу освіти, а саме 100 школі, у розмірі  – 15 тисяч гривень.

Однією із вагомих сум було надано у якості матеріальної допомоги громадянам міста. За словами пана Рябцева, у цьому році в його пріоритеті були люди з онкологічними захворюваннями. Однак запоріжани щоденно просять депутатської допомоги.

Я 5 років депутат, у мене 5 постійно були ці гроші, намагалися виділяти і маленькі суми: важким, пенсіонера, але ці 500 гривень людину не рятують. Намагалися виділяти та великі суми грошей,  але знову ж на рік можна 1-2 людям допомогти, бо операції дорогі, – коментує Віталій Рябцев.

Гроші на багатопрофільну стаціонарну медичну допомогу населенню були розподілені під час пандемії коронавірусу. Депутат виділяв допомогу 9 міській лікарні у сумі 300 тисяч гривень. Серед іншого пан Рябцев є активним користувачем мережі Фейсбук, де у своїх постах висвітлює бездіяльність мера Запоріжжя та його команди. Одним із таких дописів був присвячений корупційним схемам по «відмиву» коронавірусних коштів, який привернув увагу співробітників СБУ – йдеться у публікації “Фактів”.

Проста маленька поставка на 1 мільйон гривень – дезінфікуючих засобів на всі лікарні міста. Після мого поста, на наступний день СБУ порушує кримінальну справу, а через 3-4 дні ціна тендера знижується в 2 рази …. договори підписують головні лікарі. Всім особисто дзвонив Пуставаров (заступник Володимира Буряка – ред.) і говорив, укладати договір тільки з цим приватним підприємцем, – повідомив депутат.

Однак, згідно з законом України про депутатські повноваження, обранець місцевої ради повинен представляти інтереси територіальної громади, виборців свого виборчого округу зобов’язаний виражати й захищати інтереси відповідної територіальної громади та її частини – виборців свого виборчого округу, виконувати їх доручення в межах своїх повноважень, наданих законом, брати активну участь у здійсненні місцевого самоврядування, а не вступати у перепалки з мером міста. З огляду на це, виникає логічне питання щодо усунення головного конкурента на прийдешні вибори:

Поки обранці ділять крісла, Запоріжжя у цей час займає передостанні місця у рейтингу серед інших міст країни. Та чи спадало на думку обранців акумулювати сили задля загального блага?

Читайте також:

• Щонайменше півтисячі запорізьких бюджетників “мобілізували” для “добровільно-примусового” підписання петиції на захист мера Буряка від президента Зеленського

• Тимошенко обіцяє скасування законів про гральний бізнес та продаж землі “як тільки ця влада піде з посад”

• “Слуга народу”, яку виключили з фракції, приєдналася до об’єднання, яке пов’язують з Коломойським