Керівництво Енергодару викликали на нараду до Запорізької ОДА через ситуацію у місті

Поділитися:

2 серпня тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян проведе нараду з керівництвом Еннергодару щодо ситуації у місті. Зокрема мають обговорити заборгованість перед працівниками комунальних підприємств та відключення гарячої води.

Про це стало відомо на обласній комісії з питань погашення заборгованості по заробітній платі, повідомляє «Гетьман».

Зокрема, на комісії виконуючий обов’язки енергодарського КП «Підприємство комунальної власності» (ПКВ) Володимир Голіщев розповів, що борги по заробітній платі з’явилися оскільки з 2016 року було арештовано майно підприємства – ПКВ заборгувало атомній станції близько 35 мільйонів гривень. На думку Голіщева,  заборгованість створили штучно.

Крім того, голова КП розповів, що раніше «Підприємство комунальної власності» було монополістом в Енергодарі – надавало усі послуги від постачання води до вивезення та захоронення побутових відході. Наразі комунальне підприємство «реструктуризують» – замість нього створені окрему профільні КП. У їх штат і переводять співробітників ПКВ. Саме ж підприємство втратило джерела доходу і зараз фактично не працює, але й не ліквідується.

Оскільки рахунки та майно «Підприємства комунальної власності» заарештовані, то отримати гроші робітники можуть через суд. За словами директора, людям допомагають оформити позови та видають необхідні документи.

Одна згодом з’ясувалося, що працівникам видають документи на підставі яких суд відмовляється стягувати борги. Крім того, на новостворених підприємствах також не накопичуються борги по заробітній платі ще з квітня 2019 року.

Для того, аби детально вивчити ситуацію члени комісії запропонували провести наступне засідання у Енергодарі, проте виявилося, що 2 серпня має відбутися нарада тимчасово виконуюча обов’язки голови облдержадміністрації Елла Слепян з міським головою Енергодара, іншими посадовцями міста та керівниками тамтешніх КП.

Читайте також:

• Два держпідприємства мають найбільші у Запорізькій області борги по зарплаті

• СБУ допитуватиме «команду Буряка» як свідків

• У Зеленського хочуть скасувати мораторій на продаж землі до кінця року