Коронавірус зруйнував образ “міцного господарника” і передвиборчу стратегію мера Запоріжжя, – політактивіст

Поділитися:

Запорізький політичний активіст Володимир Певченко вважає, що епідемія коронавірусу зламала плани мера Запоріжжя Володимира Буряка на передвиборчу кампанію, а також зруйнувала вибудований образ “міцного господарника”.

Він припускає, що план Володимира Буряка на передвиборчу кампанію включав “захист” запорізького аеропорту від концесії (яку насправді промерська більшість міськради схвалила ще минулого року), створення партії під лозунгами “боротьби” з центральною владою, реконструкцію пляжу (від якої не відмовились навіть попри багатомільйонні витрати через карантин та епідемію) та Покровську ярмарку з концертами та “народними гуляннями”.

“Від корупційних скандалів просто відмахнулися б або представили їх як “помсту” центральної влади міському голові Запоріжжя”, – впевнений Володимир Певченко.

Втім, епідемія коронавірусу не тільки поставила хрест на частині цих планів, але й продемонструвала “управлінську імпотенцію” запорізької мерії, вважає політактивіст: “Як наслідок: відтягування сесії міськради до появи перших хворих, відмова перенаправити кошти з реконструкції площ та пляжів на боротьбу з епідемією, відмова від підвозу медиків на фоні транспортного колапсу, відмова від закриття аеропорту тощо”.

До цього додалися ще й корупційні скандали: нещодавні обшуки у першого заступника міського голови та закупівля дезінфекційних засобів для лікарень міста за значно завищеними цінами.

Після всього цього, вважає Володимир Певченко, електоральні позиції Володимира Буряка виглядають надто слабкими.