Бюджет Запоріжжя втратить через карантин 350 млн грн, але мер хоче додатково взяти 500 млн грн кредиту, – депутат міськради

Поділитися:

Депутат Запорізької міської ради Віталій Рябцев розповів подробицю погоджувальної ради, яка відбулась сьогодні напередодні завтрашньої сесії міської ради, на якій будуть розглядатися зокрема і питання, пов’язані з карантином та протистоянням поширенню коронавірусу.

Зокрема депутат повідомив, що мер Володимир Буряк планує-таки винести на розгляд ради питання про 500 млн грн кредиту. При цьому, за словами Віталія Рябцева, бюджет втратить через карантин 350 млн грн. Але на пропозицію депутата відмовитися на 2020 рік від другорядних витрат (ремонтних робіт на площах Запорізькій та Фестивальній та на Правобережному пляжі) мер відповів відмовою.

Віталій Рябцев також повідомив, що медики залишились сам на сам з транспортною проблемою, оскільки змушені добиратися до місця роботи разом з іншими містянами в громадському транспорті, який на час каратину не бере більше 10 пасажирів. За словами депутата цю проблему вдалося вирішити лише для однієї міської лікарні – завдяки приватному перевізнику, який організував доставку медперсоналу на своєму транспорті.