Малому бізнесу треба кредити, але він не бере позики “5-7-9%” через обмеження у програмі – СУП

Поділитися:

Більшість підприємців потребують кредитних коштів, але не зверталися за програмою “Доступні кредити 5-7-9%” через встановлені в ній обмежень за річним доходом і використання залучених коштів, свідчать результати опитування 130 представників бізнесу, проведеного Союзом українських підприємців.

Про це пише “Інтерфакс-Україна”.

67% опитаних підприємців перешкодою в отриманні кредиту за попередньою програмою назвали обмеження у використанні засобів і річного доходу. З огляду на нову програму, в якій річний дохід збільшений до 100 млн грн, і розширені цілі використання коштів, можемо очікувати збільшення звернень за цією програмою, – повідомляють у СУП.

Як вказав СУП, серед тих, хто звертався за кредитами за цією програмою, половина отримали відмову. Оновлена ​​програма кредитування, максимальний термін якої розрахований на п’ять років, задовольняє 91% опитаних представників бізнесу, 71% задоволені збільшеною сумою кредиту до 3 млн грн.

“Більше 50% не мають можливості задовольнити умови для банківської застави. При цьому гарантією повернення кредиту в існуючих умовах з точки зору бізнесу має бути держава – так вважає 53,3% опитаних, заставу бізнесу – 49,2% опитаних, поручитель – 28, 7%”, – відзначилиу спілці.

Читайте також:

• І за купівлю кукурудзи прийдеться “доплачувати” – радник Кабміну про вплив дешевої нафти на український агроринок

• «Скромні» пільги, «небезпечна» допомога та споживачі в кризі. Керівники багатопрофільних бізнесів — про роботу в умовах карантину.

• Самоорганізація японців, водень, негативні корективи: CEO української ETL Group про кризу, міжнародну виставку в умовах карантину та плани на майбутнє