На ЗТЗ хочуть санкцій для російських трансформаторів та мито для виробників з інших країн

Поділитися:

Запорізький трансформаторний завод працює у  “неконкурентних умовах” через російські санкції, мита на свою продукцію з боку сусідніх країн та відсутність дзеркальної реакції з боку України.

Про це сказав генеральний директор Запорізького трансформаторного заводу Ігор Клейнер на зустрічі з Прем’єр-міністром України у Запоріжжі 7 листопада, повідомляє “Гетьман”.

Після 2014 року РФ ввела санкції, а це було 70% ринку збуту, українська сторона проти російських компаній санкцій не запровадила. Також важко продавати у інші сусідні країни, бо вони захищають місцевих виробників, – сказав Клейнер.

За його словами, у 2014-2015 роках росіяни не брали участь в українських тендерах, а зараз активно подають пропозиції. Також Клейнер додав, що звертався до керівництва крупних компаній не користуватися російською продукцією, але там відповідають що “раз не заборонено то можна”.

Гендиректор ЗТЗ зазначів, що для того аби зберегти підприємство, йому необхідний захист держави та допомога у виправлені неконкурентної ситуації, яка склалася.

Читайте також:

• Гончаруку не сподобалася ідея ЗТМК про унікальні умови купівлі електроенергії

• Україна візьме 450 мільйонів євро на дороги у Європейського інвестиційного банку

• Петро Порошенко переписав частину Roshen на старшого сина Олексія