“Слуга народу” змінили голову облорганізації партії, бо той дав відверте інтерв’ю

Поділитися:

Керівником Кіровоградського обласного осередку “Слуги народу” замість Олександра Дануци став Микита Потураєв. Без проведення обласної партконференції “Слуга народу” змінила одного нардепа – як керівника обласного осередку – на іншого. Раніше Потураєв був прикріплений до Кіровоградщини як нардеп-куратор. Причина заміни голови осередку – інтерв’ю Дануци LB.ua.

Про це в коментарі LB.ua повідомив народний депутат фракції “Слуга народу” Олександр Дануца.

У день виходу мого інтерв’ю на LB.ua Микита Потураєв (Прим.: народний депутат фракції “Слуга народу”, новий голова Комітету ВР з питань гуманітарної та інформаційної політики замість Олександра Ткаченка) повідомив мене в телефонній розмові, що мене знімуть з посади голови Кіровоградської обласної організації нашої партії. Аналогічне повідомлення я отримав від голови партії “СН” Олександра Корнієнка. Жодних пояснень про причини рішення зняти мене та мотивації я не почув і не отримав. Учора вища рада партії остаточно затвердила це рішення. І воно було ухвалено в односторонньому порядку, без моєї участі і жодних пояснень, – прокоментував Дануца.

Він звернув увагу на те, що новий голова Кіровоградської обласної організації Потураєв був призначений без дотримання внутрішньопартійного регламенту – без обов’язкового проведення конференції обласної організації.

Конференція ухвалювала рішення про моє призначення. Однак у цьому випадку зміна керівництва відбулася без цієї процедури. Тільки рішенням вищої ради партії та без запрошення мене, – підкреслив він.

Депутат вважає, що власне “чесне та відверте інтерв’ю LB.ua стало причиною мого відсторонення. Саме таким чином – без засідання конференції на обласному рівні. Хоча нічого крамольного і, тим більше, шкідливого для іміджу партії в інтерв’ю не прозвучало. Однак узяли гору внутрішньопартійні маніпуляції, в результаті яких мене зняли”.

Водночас, глава партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко повідомив, що причин заміни Дануци на Потураєва, є внутрішньою і її не хочуть коментувати і комунікувати. У свою чергу новий голова Кіровоградської обласної організації, народний депутат фракції “Слуга народу” Микита Потураєв зазначив, що “насправді не було виключення Олександра (Дануци, – ред.). Оскільки сам процес призначення не було закінчено. Інформація про те, що він очолить партійну організацію, була дещо передчасною.

Читайте також:

• “Схеми”: Зеленський почав мешкати на державній “дачі Ющенка” в Конча-Заспі (а раніше говорив, що резиденції треба «віддати дітям»)

• Корнієнко про відставку після слів про «корабельну сосну» – «Поки що я не все зробив»

• “Жму руку, обнімаю”: нардеп опублікував розмову нібито Путіна і Порошенка (відео)