“Слуги народу” написали звернення до силовиків: вимагають не переслідувати Лероса та розслідувати “плівки Єрмака”

Поділитися:

Депутати “Слуги народу” направили звернення до Офісу генпрокурора, ДБР, САП та МВС з вимогою перевірити факти в оприлюднених нардепом Гео Леросом відеозаписах та притягнути  до відповідальності винних, а не самого Лероса.

Заяву опублікував на своїй сторінці у фейсбуці нардеп від “Слуги народу” Микита Потураєв.

Інформація може свідчити про торгівлю державними посадами за участі посадовців Офісу Президента України. Але реакція деяких правоохоронних органів у цих обставинах була вкрай дивною – адже запитання у них виникли не до змісту оприлюднених записів, на що в першу чергу ті повинні були б звернути увагу, а до факту того, що вони стали можливими. Вважаємо такі дії загрозливими для громадянського суспільства та його базових прав і свобод, – йдеться у зверненні.

“Плівки Єрмака” це новий етап у протистоянні, яке виникло між Гео Леросом та Андрієм Єрмаком.

Нардеп Гео Лерос був одним з депутатів, які виступив проти ініціативи глави офісу президента Андрія Єрмака щодо створення консультативної ради в ТКГ за участі представників ОРДЛО. Крім того нардеп, підписався під зверненням до секретаря РНБО Олексія Данілова із вимогою звільнити Сергія Сивохо з посади радника.

Згодом після цього Володимир Зеленський звільнив лероса з посади свого позаштатного радника, сам Лерос відреагував на звільнення у фейсбуці: “Бачу, що Єрмак уже прочитав моє інтерв’ю”.

Що було раніше:

Після того, як нардеп від “Слуги народу” Гео Лерос опублікував відео на якому брат голови Офісу президента, начебто, “продає” державні посади, силовики відкрили уже 5 кримінальних проваджень. Чотири з них проти самого Лероса.

Читайте також:

• Прихована імперія «Мотор Січі» та будиночок на Волзькій

• Мінцифри хоче “хакнути корону” – оголосило конкурс з призовим фондом 4 мільйони

• Колишній міністр економіки: через обмеження для юросіб закон про землю повторить ваучерну приватизацію