У Запорізькій області селищна рада купила будинок для сиріт у дружини свого працівника

Поділитися:

Балабинська селищна рада Запорізького району 16 грудня придбала будинок у Єресько Юлії Олександрівни за 340 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

ПРо це пише “Наші гроші. Запоріжжя”.

Придбано будинок загальною площею 40 кв. м. по вул. Станційна 12 в смт. Балабине. Йдеться про соціальне житло для дітей – сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, а також осіб з їх числа.

Закупівлю провели без конкурсу і опубліковано лише звіт про укладений договір.

Юлія Єресько – це дружина Олександра Єресько – депутата Запорізької районної ради (Батьківщина) і робітника з благоустрою Балабинської селищної ради. Як депутат він також закріплений за територією Балабинської селищної ради. Раніше він був зареєстрованим підприємцем з контактним номером 0677781012. Цей же номер вказується контактним Юлії Єресько при купівлі будинку в “Прозоро”.

Цей же номер телефону вказувався в оголошенні при продажу будинку в Балабино за 13 тис. доларів від березня 2019 року. Але для того будинку площа вказувалася 60 кв. м.

Також Олександр Єресько значить директором ТОВ “Аква вотер”, хоча і жодного разу не декларував отримання доходу від фірми. Одним зі співвласників ТОВ “Аква вотер” є Юрій Кісіль, який  вказувався помічником депутата обласної ради від партії “Батьківщини” Дмитра Майстро. Останній обрався до облради саме від Запорізького району.

Читайте також:

• Питання Токмацького округу обговорили з головою підкомітету ВР з питань адмінтерустрою

• У Запорізькій ОДА ліквідують Департамент екології та природних ресурсів

• Підривника мосту у Запорізькій області відпустили під час обміну “всіх на всіх” – ЗМІ