Яким був оптовий ринок Запорізької області у першому півріччі

Поділитися:

За перші півроку оптовий товарооборот області (без урахування ПДВ) склав 25,8 мільярда гривень.Більшість з них припадає на продукцію виробничо-технічного призначення, сільськогосподарську сировину і паливо.

Про це повідомили в Запорізькій обласній службі статистики, передає 061.

Що ж стосується продовольчого ринку, то в січні-червні товарообіг склав 3,8 мільярда гривень. Переважала торгівля рибою, раками і молюсками (33,8% оптового товарообороту), алкоголем (18,1%), а також м’ясом та м’ясними продуктами (10%).

Обсяг оптового продажу товарів, вироблених на території України, склав 12,1 мільярда гривень (47% оптового товарообороту), що на 2,6 відсоткових пункти більше, ніж у минулому році.

У регіональному розрізі на Запоріжжі доводилося 64,6% всіх обсягів оптового товарообороту в діючих цінах. Серед районів області та міст обласного значення найбільші показники демонструють в Пологівському районі (27,4%), Мелітополі (2,4%).

На підприємствах оптової торгівлі є запаси товарів у фактичних цінах 8,2 мільярда гривень. У загальних обсягах запасів непродовольчі товари займають 82,2%.

Читайте також:

• Директор з реконструкції: хто очолить запорізьку “Дубовку”

• У запорізькому McDonald’s у City Mall з’явилися каси самообслуговування

• 7 запорізьких підприємств у рейтингу найбільших в Україні компаній: хто вони