Запорізька “слуга народу” Яцик підтримає “антиколомойський” закон, але не ринок землі

Поділитися:

Депутатка від “Слуги народу” Юлія Яцик повідомила, що підтримає “антиколомойський” законопроект бо неправильно  повертати банк, який реанімували за рахунок держави. У той же час, Яцик зазначила, що не голосуватиме “за” ринок землі бо його вирішили “проштовхнути” у час “коли весь світ в глибокій економічній кризі, охоплений пандемією коронавируса, коли тисячі людей залишилися без роботи і засобів існування”.

Про це Яцик написала на своїй сторінці у фейсбуці.

“Їду до столиці на позачергове засідання і ось про що думаю: після вчорашнього недвозначного виступу Президента про необхідність голосувати за закони про банки і землі для отримання чергового кредиту МВФ і уникнення можливого дефолту”, – йдеться у повідомленні.

Щодо «Антиколомойского» закону про банки Яцик зазначила, що як юрист, вона розуміє, що не можна законом заборонити виконання рішення суду, але як державний службовець, думає що неправильно повертати банк, реанімував за рахунок державних коштів у приватні руки. Тому за це рішення вона планує проголосувати «за».

У той же час, народна депутатка зазначила, що збирається не голосувати за ринок землі.

Закон про землю. Аби ліміти землі в 100 га для фізиків і 10 тис.га для юр.осіб, заборона продажу іноземцям до проведення референдуму, відстрочка вступу в законну силу і ін. правильні положення були закладені в законопроект спочатку, то він давно був би прийнятий! Без акцій протесту, блокування роботи Ради чотирма тисячами поправок .. Але зараз, коли весь світ в глибокій економічній кризі, охоплений пандемією коронавируса, коли тисячі людей залишилися без роботи і засобів існування …. скористатися моментом і «проштовхнути» землю? !! Я за це свій голос не віддам, – написала Яцик.

Також, за її ловами секвестр бюджету 2020 теж залишає бажати кращого.

“Антиколомойський” закон разом з законом про ринок землі є вимогою МВФ для надання Україні чергового траншу, без цього запозичення країні може загрожувати дефолт.

Читайте також:

• Новим міністром фінансів може стати Сергій Марченко: що про нього відомо

• Комітет ВР, що мав розглядати “антиколомойський” законопроект, не зібрався

• Нардеп “Слуги народу” злив відео, де брат Єрмака “торгує” державними посадами. Голова ОП хоче звернутися в СБУ: що сталося