«Але нехай запоріжці не переживають» – Володимир Буряк про кредит у 600 мільйонів для Запоріжжя

Поділитися:

Залучення кредитних коштів дозволить місту збалансувати показники бюджету, не зупиняти реалізацію міських програм, спрямованих на розвиток міста. Рішення по кредиту було одним з найважливіших на останні сесії міської ради.

Таку заяву зробив міський голова Запоріжжя Володимир Буряк у ефірі каналу Z 3 липня, повідомляється на сайті запорізької міської ради.

Можливість отримання кредиту в розмірі 600 млн грн для Запоріжжя – одне з основних питань. Це дійсно було потрібно зробити. Щоб працівники бюджетної сфери міста отримували заробітну плату в тому об’ємі, який мають. Щоб продовжувати ремонт доріг. Підтримуємо громадський транспорт – збільшуємо фінансову допомогу з бюджету «Запоріжелектротрансу», адже основна маса пільгових категорій перевозиться саме трамваями, тролейбусами та автобусами цього підприємства, – наводиться цитата Володимира Буряка.

Крім того, міський голова додавє, що «голослівно казати про те, що хтось обкрадає людей чи є дірка в бюджеті, дуже просто. Але нехай запоріжці не переживають.» За словами Буряка, у місті хоч і є дефіцит бюджету, але місто працює, готується до опалювального сезону, лагодить мережі, ремонтує дороги, будинки, виплачує заробітну плату. І це все робиться як за кошти платників податків, так і за кредитні кошти.

Читайте також:

• Володимир Буряк збирається судитися з депутатом міської ради

• Депутат Запорізької міської ради написав до НАБУ заяву на Буряка через кредити

• Запорізький аеропорт готують до передачі Ахметову – депутат запорізької міськради