Бердянськ пропонує інвесторам вкласти 122 мільйонів доларів у міський аеропорт

Поділитися:

На маріупольському інвестиційному форумі RE:THINK Invest in Ukraine бердянська міська рада запропонувала проект відновлення роботи міського аеропорту. Інвесторам запропонували вкласти у об’єкт 122 мільйони доларів.

Про це йдеться на сторінці інвестиційної пропозиції на сайті форуму.

Аеропорт розташований в курортному місті, потенційно може стати головними авіа-воротами Приазов’я зважаючи на неможливість використання аеропорту м. Маріуполь. Пропускна спроможність аеровокзалу становить 100 осіб на годину, вантажного терміналу — 50 т на добу. Наразі не функціонує, – йдеться у пропозиції.

Так, для для функціонування аеропорту необхідно будівництво терміналу, ремонт аеродромних покриттів, водовідвідних та дренажних систем, внутрішньоаеропортових доріг і інженерних споруд. 

Термін реалізації проекту орієнтовно 3-5 років.

Завдяки відновленню роботи аеропорту місцева влада сподівається на збільшення туристичного потоку у 2 рази та вирішення проблеми літніх “курортних” перевезень за рахунок порівняно дешевих авіарейсів, отримання альтернативи наземному транспорту, забезпечення розвитку сільськогосподарської авіації.

Читайте також:

• Водогін та зрошувальна система: куди Запорізька область пропонує вкласти інвесторам 12,7 мільйонів доларів (відео)

• Метінвест та міські голови Запоріжжя, Маріуполя та Кривого Рогу підписали екомеморандум

• Зеленський про трасу Запоріжжя-Маріуполь: «отримав задоволення вдруге за рік»