Більшість учасників експертного опитування вважають, що ситуація в Україні та Запорізькій області рухається у “неправильному” напрямку

Поділитися:

76% учасників опитування  “Запорізька область на передодні місцевих виборів 2020”, проведеного Independent Researching Group 13-14 квітня 2020 року, вважають, що наразі  ситуація в Україна рухається в “неправильному” напрямку.

Крім того, 21% опитаних вагаються у відповіді і лише 3% респондентів переконані, що ситуація в країні рухається у правильноу напрямку.

У той же час, ситуацію у Запорізькій області опитані оцінюють ще більш негативно: 95% респондентів вважають, що ситуація у області рухається у неправильному напрямку, а ще 5% вагаються у трактуванні.

В опитуванні було задіяно 40 експертів, що представляють різні сфери суспільно-політичного життя Запорізької області. Всі відсотки приведені до кількості експертів.

Що було раніше:

Діяльність голови Запорізької ОДА Віталія Туринка 55% опитаних оцінюють як “дуже погано”, відмінною роботу очильника області, у відсотковому вираженні, не вважає жоден опитаний.

Читайте також:

• Запорізька міськрада прозвітувала про автобуси для медиків, а угоду з перевізником уклала тільки за 2 тижні

• Міністр інфраструктури анонсував “кінець” маршруток у 9 містах

• У Запоріжжі фірма зі столом, стільцем і чайником поставить обленерго пального на 13 мільйонів