Біля Запорізької ОДА вимагали реакції облради на висловлювання Марченка (відео)

Поділитися:

1 серпня біля Запорізької ОДА пройшла акція, де активісти вимагали реакції облради на висловлювання Владислава Марченка, заступника голови облради і уповноваженого з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання і протидії насильству за гендерною ознакою в Запорізькій області, який опублікував на своїй сторінці у фейсбуці пост, де  жінок в коротких спідницях називають “повіями”, а “королеви” повинні прикривати своє тіло і виглядати скромно.               

Про це повідомляє «Гетьман» з посиланням на ТСН.

Зокрема присутні вимагали реакції керівництва облради на заяви Марченка, його відставки.

До акції також долучилися чоловіки, яких образило висловлювання Владислава Марченка, що «чоловіки це світлофор без жовтого кольору». Таку тезу чиновник висловив коли коментував журналістам зміст свого скандального посту про «повій» та «королев».

Що було раніше:

Владислав Марченко, заступник голови облради і уповноважений з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання і протидії насильству за гендерною ознакою в Запорізькій області опублікував на своїй сторінці у фейсбуці пост, де  жінок в коротких спідницях називають “повіями”, а “королеви” повинні прикривати своє тіло і виглядати скромно.

Згодом Марченко заявив, що готовий піти з посади уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької обласної ради.

Голові Запорізької облради Григорію Самардаку і главі міжфракційної депутатської групи «Рівні можливості» Тетяні Ковиліної направили звернення з проханням зняти Владислава Марченко з посади уповноваженого з гендерної рівності, та підібрати кращу кандидатуру для цієї посади Звернення зібрало 67 підписів.

Читайте також:

• Виклик Буряка та команди на допит у СБУ: офіційна позиція міськради

• Зеленський звільнив очільника СБУ Запорізької області

• Спортсмени, яким обіцяли безкоштовні тренування, орендують “Спорт лайф” по 5000 за годину