Марченко, який опублікував пост, у якому жінок у коротких спідницях називають «повіями», готовий піти у відставку

Поділитися:

Владислав Марченко, який опублікував на своїй сторінці у фейсбуці пост, де цитує невідомого автора, зміст висловлювання полягає у тому, що жінки в коротких спідницях – “повії”, а “королеви” повинні прикривати своє тіло і виглядати скромно, заявив, що готовий піти з посади уповноваженого із питань забезпечення рівних прав і можливостей жінок і чоловіків, запобігання та протидії насильству Запорізької обласної ради.

Про це повідомляє Радіо Свобода.

Однак Марченко зауважує, що його рішення мають підтримати депутати. У той же час свій пост Владислав Марченко пояснив нібито надто відкритим та недоречним одягом однієї з відвідувачок спортзалу, де він тренується.

Ми є колегіальний орган. Запорізька обласна рада – це колегіальний орган. 84 депутати, які обрані від народу, вирішують всі питання функціонування. Я за посаду не тримаюсь. Якщо депутати мають кандидатуру, яка більш відповідна або була більш комфортна для громадськості, то нехай вносять пропозиції і голосують, – сказав Владислав Марченко щодо свого звільнення.

«Я не проти абсолютно спортивної форми. Але питання, де ця межа? Вона дуже тонка і часто стирається… Важливо розмежувати слово «сексуальність» і «вульгарщина». Так ось мій пост і мої думки конкретно про друге, про «вульгарщину», що щонайменше непристойно щодо оточуючих людей. Я акцентував увагу. Це неможливо стерти чи видалити – це думки мої. Далі я навів шматок тексту, автором якого я не є. Можливо це грубо там сказано. Якщо це когось сильно зачіпає, прошу мене вибачити», – прокоментував він свій допис.

Читайте також:

• Невідомі створили фейкову сторінку у фейсбуці прокурора Запорізької області Валерія Романова

• Кіпрська компанія Новинського сконцентрує акції “Запоріжнерудпрому”

• Суд обрав запобіжний захід Брилю – особисте зобов’язання без носіння електронного браслету