Брилю скасували заборону покидати Київ без відома детектива, прокурора або суду: має їздити у відрядження

Поділитися:

Колишній очільник Запорізької обласної державної адміністрації Костянтин Бриль з кінця липня був прийнятий на роботу професором кафедри конституційного права до Міжрегіональної академії управління персоналом. Через це йому скасували заборону на виїзд з києва без відомадетектива, прокурора або суду.

Відповідну інформацію озвучив адвокат Костянтина Бриля під час розгляду клопотання про продовження запобіжного заходу для колишнього чиновника в справі про декларування недостовірної інформації. Про це повідомляється в реєстрі судових рішень, передає 061.

Під час розгляду цього питання прокурор САП запропонував продовжити запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання ще на два місяці, а адвокат заявив, що для цього немає ніяких підстав – у Бриля хороші характеристики за місцем роботи, на утриманні є двоє неповнолітніх дітей і ще сім’я планує усиновити шосту дитину, а також є батьки, які проживають за межами столиці і потребують постійного догляду.

Також сторона захисту зазначила, що 31 липня Костянтина Бриля прийнятий на роботу професором кафедри конституційного права до Вищого навчального закладу МАУП (Міжрегіональна академія управління персоналом) і протягом двох місяців йому будуть потрібні систематичні відрядження до структурних підрозділів МАУП по всій території України, а тому застосування обмежень в щодо вільного пересування по території України буде перешкоджати реалізації його конституційного права на працю.

Розглянувши всі обставини, суд постановив продовжити запобіжний захід у вигляді особистого зобов’язання, виключивши пункт не залишати Київ без дозволу детектива, прокурора або суду.

Що було раніше:

11 червня Володимир Зеленський звільнив голову Запорізької обласної державної адміністрації Костянтина Бриля.

9 липня прокурори САП погодили, а детективи Національного антикорупційного бюро оголосили чиновнику підозру Брилю.

19 липня Солом’янський районний суд Києва обрав запобіжний захід колишньому голові Запорізької області Костянтин Бриль у вигляді особистого зобов’язання без носіння електронного браслета.

27 серпня 2019 року підозрюваному та його захисникам повідомлено про завершення досудового розслідування та відкрито матеріали слідства для ознайомлення перед скеруванням обвинувального акта до суду.

Читайте також:

• У Запоріжжі з бюджету дадуть 250 тисяч на портал про міський простір та 120 тисяч на аналіз населення

• Водогін та зрошувальна система: куди Запорізька область пропонує вкласти інвесторам 12,7 мільйонів доларів (відео)

• На сесії Запорізької міської ради протестували журналісти: вимагали у Буряка відкритого спілкування