У Запорізькій ОДА пояснили чому стан доріг області треба перевіряти на Ford Ranger 2017 та чому для цього не підходить «Сенс» чи «Ланос»

Поділитися:

Чиновники держпідприємства «Місцеві дороги Запорізької області» користуватимуться пікапом Ford Ranger 2017 бо він має підвищену прохідність, а це необхідно для проведення інспекцій доріг, які перебувають у незадовільному стані.

Про це повідомили у Запорізькій ОДА у відповідь на запит ГО «Правозахисник Запоріжжя».

Так, представники ГО, серед іншого, запитали “Яка нагальна необхідність у користуванні співробітниками ЗОДА, зокрема Департаменту промисловості та інфраструктури, саме автомобілем «Ford Ranger»? Чи не можна виконувати службові обов’язки користуючись авто класу «Daewoo Lanos, ЗАЗ Sens або Daewoo Lachetti»?”

Зокрема, повідомляється, що 5,3 тисячі кілометрів обласних доріг були збудовані ще у 50-60-х роках минулого століття тому їх стан «вкрай незадовільни». Ford Ranger 2017 має підвищену прохідність і «якнайкраще підходить» для проведення огляду стану доріг, а також перевірки ремонтів шляхів.

Крім того, Департамент промисловості та розвитку інфраструктури Запорізької облдержадміністрації контролюють господарську діяльність пов’язану з металобрухтом – серед іншого, інспектують пункти прийому брухту. Ці пункти знаходять у місцях куди ведуть дороги «без твердого покриття та з суцільною ямковістю».

Що було раніше:

Державне підприємство “Місцеві дороги Запорізької області” 19 липня уклало угоду з КП “Автогосподарство” на оренду легкового автомобіля вартістю 100 тис. грн., повідомляється у системі електронних закупівель “Прозоро“.

Читайте також:

• Спортсмени, яким обіцяли безкоштовні тренування, орендують “Спорт лайф” по 5000 за годину

• Біля Запорізької ОДА вимагали реакції облради на висловлювання Марченка (відео)

• Зеленський звільнив очільника СБУ Запорізької області