Де (російська) логіка? Притулу звинуватили у зраді через ТБ-шоу

Поділитися:

Навесні на Новому каналі стартує інтелектуальне шоу «Де логіка?», ведучим якого став Сергій Притула. В той самий час програма з такою ж назвою та схожим форматом вже кілька років виходить на російському ТНТ. Тепер український телеканал звинувачують в тому, що у них домовленості з РФ, а шоумена — у «зраді», повідомляє Інтернет-видання «Апостроф».

Притула відреагував на звинувачення в мережі, і написав у Фейсбуці розгорнутий пост. Насамперед ведучий вирішив пояснити людям, які не причетні до телебачення, «внутрішню кухню».

«Коли ведучий заходить у проєкт, то він запитує продюсера: „Власна розробка чи куплений формат“? — роз’яснює ведучий. — І коли я заходив у проєкт „Де логіка?“ я це питання ставив. Відповіли: „Формат“. В принципі, все. Далі ти занурюєшся в роботу, бо відповідь „формат“ означає, що продукт або ізраїльський, або куплений у Нідерландах, або в США, або у Великобританії тощо. Ну бо я ще ніколи не чув про якісь росіянські формати».

Притула стверджує, що з самого початку знав, що російський телеканал теж транслює цю програму, і нічого дивного він в цьому не бачить, адже формати багатьох телевізійних шоу в Україні та Росії збігаються.

«Але там [у Росії] так само йдуть і „Хто зверху?“, І „Інтуїція“, і „Голос країни“, і „Х-фактор“. Тому що формат купується десь закордоном, а потім адаптується в різних країнах», — відзначає ведучий.

До того ж Сергій Притула ніби як поцікавився у керівництва Нового каналу, чи немає у них домовленостей з російським ТНТ, і на що йому відповіли, що ні.

«Але зрада неслась наче снігова лавина і фейсбук спільнота почала активно забивати цвяхи у віртуальну труну моєї кар’єри та репутації! Став „псевдо“ мій патріотизм, на нуль множились роки присвячені популяризації української мови, а волонтерська діяльність називалась піаром та прикриттям для темних справ з продажу душі кремлівським старцям!», — скаржиться ведучий.

Тоді Притула знову пішов на телеканал з вимогою пояснити йому, кому належать права на шоу «Де логіка?». Керівництво «Нового» не змогло відразу дати відповідь, і за станом на сьогодні шоумен знаходиться в «режимі очікування».

У висновку Сергій Притула заявив: якщо за цим проєктом дійсно стоїть Росія, то «ноги його не буде» у наступних сезонах шоу.

«Де логіка?» — гумористичне інтелектуальне шоу за участю зірок. Учасники діляться на дві команди, чоловіки та жінки, і змагаються протягом чотирьох раундів на логіку та кмітливість.