“Хлопці, ми уже давно знаємо про ті “магніти” , – Притула про ініціативу Зеленського розвивати туризм

Поділитися:

Шоумен, ведучій та кандидат у нардепи від партії “Голос” Сергій Притула вважає, що у ініціативі Зеленського шукати “туристичні магніти” немає сенсу, бо вони і так відомі. однака треба розробляти програми розвитку туризму та збереження культурної спадщини.

Про це Притула розповів у своєму блозі на ютубі.

Здавалося б усе правильно: президент сказав “Шукайте туристичні магніти!”, голова його офісу зібрав нараду з Головами ОДА і наказав їм шукати ті “магніти”. І усі зрозуміли, що далі буде розроблено програму на 3-5 років щоб розвивати ці об’єкти. Але є одна маленька та дуже суттєва дрібничка: хлопці, ми уже давно знаємо про ті “магніти” в кожній області. Прикиньте! – сказав шоумен

Однак, за словами Притули, за останні 29 років кількість туристичних об’єктів не збільшилася, а окремі з них взагалі втрачаються.

Ведучій говорить, що ледь не кожен пересічний мешканець області зможе “навіть з просоння” назвати 3-5 цікавих туристичних місць. А замість селектору з очільниками областей, варто було б переглянути усі випуски програми “Кабріоліто” на “Новому каналі”.

Ще 9 років тому виконали прохання президента та показали добіса крутих точок України. Зайдіть на ютуб канал “Українер” – там тих “магнітів”, що тільки встигай тільки до них тягнутися, – зазначає Притула.

Та зазначає, що крім цікавих об’єктів в Україні для розвитку туризму більше нічого немає: відсутня інфраструктура, руйнується культурна спадщина, немає Міністерство туризму та промоція туристичних об’єктів всередині країни

Читайте також:

• TikTok Олега Ляшка: що там відбувається, що можна подивитися, чи варто підписуватися

• Відмежуватися від “батька – Петра Порошенка” буде найтяжче – експертка Центру структурної політології про перспективи партії “Голос”

• Російській акторці Варнаві дозволили в’їзд в Україну. Раніше вона відвідувала анексований Крим