Депутат Запорізької міськради повідомив, що у 5-й міській лікарні значно зросли збори з пацієнтів до благодійних фондів

Поділитися:

Після виїзної комісії депутатів Запорізької міськради до 5-ї міської лікарні там збільшилися розміри благодійних внесків, які збирають з пацієнтів.

Про це на сесії міської ради 29 січня сказав депутат міськради від “Батьківщини” Віталій Рябцев, передає “Гетьман”.

Після виїзду депутатської комісії внески до благодійного фонду 5-ї міської лікарні зросли у 2-2,5 рази. Гроші вимушені збирати заввідділеннями, якщо вони не виконують місячний план – їх звільняють, – сказав Рябцев.

Також депутат додав, що через благодійні внески вартість операцій у міській лікарні більша ніж у приватних клініках. На питання Рябцева до Буряка чи законно примусово брати гроші з пацієнтів до благодійних фондів міський голова відповів що незаконно.

Читайте також:

• Патрульна поліція Запорізької області хоче щоб депутати міськради говорили українською

• “Аграрна” заступниця голови Запорізької ОДА очолить Держкіно

• Стадіон так стадіон: як запорізька міська влада “підтримує” приватні спортклуб та кафе