General Electric та LongWing Energy SCA домовилися про фінансування проекту Запорізької ВЕС

Поділитися:

General Electric (GE) та LongWing Energy SCA домовилися про фінансування за участю OPIC 1-ї черги ВЕС в Запорізькій області. Компанії оформили пакет боргового фінансування в розмірі 150 мільйонів доларів для першої черги вітроелектростанції потужністю 98 МВт.

Про це повідомляє Телеграф.

“Фінансування дозволить побудувати 1-у чергу, яка буде включати 27 наземних вітряних турбін GE Renewable Energy 3,6 МВт з діаметром ротора 137 метрів, висотою маточини 110 метрів і 15-річним угодою про повне обслуговування (” FSA “)”, – зазначається в релізі.

Згідно з ним, GE Energy Financial Services (GE EFS), як міноритарний інвестор проекту, працювала з фінансовою установою уряду США OPIC, щоб розблокувати проектне фінансування для Запорізької ВЕС – проекту, який реалізується з 2009 року.

Передбачається, що проект буде запущений в комерційну експлуатацію в 2020 році та вироблятиме понад 330 тис. МВт-год електроенергії на рік, забезпечуючи нею близько 170 тис. Домашніх господарств.

Згодом проект Запорізької ВЕС заплановано розширити до 500 МВт, що зробить її найбільшою вітроелектростанції в Україні та п’ятої – в Європі.

Нагадаємо, раніше “Гетьман” повідомляв”, що EuroCape Запорізька ВЕС буде розміщена за межами населених пунктів на території Дівненської, Добрівської, Дунаївської, Гірсівської, Надеждинської, Мордвинівської, Новенської сільських рад у Приазовському та Мелітопольському районах.

Читайте також:

• У 2019-2020 роках Запорізька область може отримати 800 мільйонів доларів іноземних інвестицій

• У Запорізькій області працює 16 іноземних компаній: на них припадає 300 мільйонів доларів інвестицій

• Зарядні станції Supercharger від Tesla з’являтимуться в Україні «з заходу на схід»