Голова Дніпра Борис Філатов взяв шефство у “Партії Мерів”: хоче провчити Зеленського за спроби публічного розносу влітку минулого року – ЗМІ

Поділитися:

Міський голова Дніпра Борис Філатов взяв на себе шефство запуску нової “Партії Мерів”. До нього вже приєдналися міські голови Миколаєва Олександр Сєнкевич, Чернівців – Олексій Каспрук, Житомира – Сергій Сухомлин. Як розповідають у Філатова, він хоче провчити президента за спроби публічного розносу, яку гарант влаштовував у Дніпрі влітку минулого року, почавши з розгрому на місцевих виборах восени 2020-го.

Про це йдеться у тексті “Української правди”.

Комунікація триває з усіма міськими головами. Мери дуже солідарні одне з одним, але поки що не всі готові вступати у цю партію. Але, думаю, це справа часу, – розповідає джерело у “партії мерів”.

За словами співрозмовника, кілька міських голів звернули увагу на активізацію силовиків у регіонах.

Зараз кожному меру “морочить голову” СБУ. Перевірки почались аж до якихось болтів і лампочок. Ми ж всі розуміємо, що цим Київ хоче нам сказати, – додає мер, який приєднається до майбутньої партії.

Читайте також:

• Після розслідування «Гетьмана» влада Запоріжжя «організовувує» ветеранів для підписання «мерської» петиції, – депутат міськради

• У Чернігові автомобіль нардепа Рабіновича закидали яйцями. Поліція затримала близько 10 людей (відео)

• Рада не дозволила Вакарчуку скласти мандат, “За” проголосували тільки 175 нардепів