Голова «УКРОПу» у Запорізькій обласній раді розповів, як можуть виглядати перші 100 днів роботи нового очільника області

Поділитися:

14 червня голова фракції «УКРОП» у Запорізькій обласній раді Ярослав Гришин поділився своїми пропозиціями на перші 100 днів роботи нового губернатора. 

Про це повідомляє «Гетьман».

За словами Гришина, його концепція розрахована на “поазові” кроки для відновлення довіри населення до державних інституцій області.

Так, очільник «УКРОПУ» пропонує наступне:

– Демонтувати захисну конструкцію на вході до ОДА, яка була встановлена після введення у області воєнного стану.

– Керівнику ЗОДА відмовитися від користування орендованим Lexus, який за словами Гришина, коштує бюджету 400 тисяч гривень на рік. Замість оплати транспортних послуг депутат пропонує впровадити «губернаторську» стипендію для 400 обдарованих студентів

– Повернути до бюджету області 32 мільйони гривень, які раніше були виділені на потреби силовиків та направити кошти на інфраструктурні проекти.

– Провести аудит об’єктів капітального будівництва

– Створити громадську раду доброчесності з “моральних лідерів” області та анти корупціонерів, які будуть розглядати кадрові призначення та затверджувати людей на посадах.

– Реструктуризувати ОДА – звільнити 30% персоналу. Як зазначає Гришин, наразі в апараті обладміністрації працює близько 800 людей. Чиновників, які лишаться пропонується навчати та підвищити їм зарплату щоб уникнути корупції.

– Забезпечити сприяння ОДА у розслідуванні корупційних злочинів чиновників.

За словами «УКРОПівця», він запропонує своє бачення виконуючій обов’язки очильниці Запорізької ОДА Еллі Слепян, якщо та не захоче застосовувати план дій, його передадуть новопризначеному керівнику області.

Читайте також: 

• Володимир Зеленський звільнив голову Запорізької обласної державної адміністрації

• Запорізький «УКРОП» хоче призначення голів ОДА за територіальним принципом

• Довірений Зеленського анонсував нового очільника Запорізької області (але не назвав ім’я)