Голови наглядових рад держкомпаній скаржаться Зеленському на обмеження зарплат

Поділитися:

Генеральний директор держконцерну “Укроборонпром” Айварас Абромавичус передав президенту Володимиру Зеленському лист від голів наглядових рад з проханням вирішити проблему з введенним на період карантину обмеженням зарплат в держкомпаніях в 47 тисяч гривень на місяць.

Про це сказав сам Абромавичус в ході круглого столу Київської школи економіки, з посиланням на “Інтерфакс-Україна” пише “Українська правда”.

По зарплатах особисто дав президенту два листи: один – від голів наглядових рад усіх держкомпаній, і один – особисто від мене, що страждають 36 керівників дуже важливих держкомпаній з приводу цього обмеження, – сказав він.

За словами гендиректора “Укроборонпрому”, була відверта розмова на цю тему з головою держави, який уже розуміє цю проблему.

Але зараз немає голосів у Верховній Раді, тому будуть запропоновані у вересні інші механізми, щоб прибрати ці обмеження, – сказав Абромавичус.

За його словами, говорити про повну втрату політичної підтримки реформи корпоративного управління передчасно.

Зараз на політичному рівні, будемо відверті, проблеми корпоративного управління не в пріоритеті, на жаль, – констатував гендиректор “Укроборонпрому”.

Читайте також:

• Шмигаль говорить, що у 2021 Україна у рейтингу Doing Business може піднятись щонайменше на 10 позицій

• До місцевих виборів “Слуга народу” вирішила змінити гасло “Зробимо їх разом”

• Колишній голова Офісу президента Богдан підтримуватиме Кличка на місцевих виборах – ЗМІ