Горошок та концесія: Буряк пояснив можливі причини обшуків у аеропорту Запоріжжя

Поділитися:

Володимир Буряк підтвердив факт обшуку запорізького аеропорту, та повідомив, що на підприємстві вилучили документи. На думку міського голови, обшуки можуть бути пов’язані з намірами центральної влади передати летовище у концесію.

Про це Володимир Буряк написав на своїй сторінці у фейсбуці.

За словами Буряка, новий термінал запорізького аеропорту побудований на гроші запорізької громади і передавати його у концесію він не має наміру, сподівається на підтримку депутатів міськради у цьому питанні.

З самого початку будівництва нового терміналу ми, м’яко кажучи, як на пороховій бочці. На жаль, у вітчизняних реаліях так прийнято: на один горошок – сім мисок. Особливо нездорова атмосфера склалася на заключному етапі будівництва терміналу, коли в міністерствах заговорили про необхідність передачі аеропорту Запоріжжя в концесію, – написав Буряк.

За словами міського голови, невідомо як наразі розгортатимуться подальші події навколо аеропорту. Крім того, на думку Буряка, не виключені політичні бажання заблокувати роботу аеропорту та зірвати пуск нового терміналу в березні.

Проте, наразі міська рада збирається нададуть всю інформацію, що цікавитьсиловиків та забезпечити повне сприяння в їх роботі, щоб виключити спекуляції.

Що було раніше:

Міністерство інфраструктури повідомило, що готується до концесій аеропортів Херсон, Чернівці, Запоріжжя та вантажного терміналу в аеропорту Біла Церква.

Міський голова Запоріжжя висловився проти передачі міського аеропорту у концесію. За словами Володимира буряка, “аеропорт належить громаді, будувався за гроші з бюджету міста, КП «Міжнародний аеропорт «Запоріжжя»» та кредитні кошти”.

Депутати міської ради двічі провалили голосування за звернення до прем’єра Олексія Гончару про недоречність передачі міського летовища у концесію.

17 січня на території запорізького летовища перебували співробітники СБУ. Зокрема знаходилися у адміністративних будівлях.

У Запорізькій міській раді підтвердили факт обшуку у аеропорту міста. Зокрема зазначається, що ухвалу про проведення обшуку ще у грудні минулого року надав Жовтневий районний суд у рамках кримінальної справи, яка була відкрита у 2015 році.

Читайте також:

• Новий термінал запорізького аеропорту: як будували та кому може дістатися

• Із Запорізької ОДА звільнився заступник директора департаменту бо голова ОДА не зустрічався з волонтерами та родинами військових

• У Запоріжжі знову спробують звільнити заступників Буряка