У Запорізькій облраді з’явилася група “Єднання” міського голови Запоріжжя Буряка

Поділитися:

У Запорізькій обласній раді з’явилася нова міжфракційна депутатська група Володимира Буряка “Єдання”. Групу очолив депутат Олексій Бєліков. Крім того, в неї увійшли: Юрій Голота, Олег Ільїн, Дмитро Майстро і Станіслав Чередниченко.

Про створення депутатської групи повідомляє 061.

26 лютого в Запорізькій міській раді було створено депутатське об’єднання під назвою “Єднання” на підтримку міського голови Володимира Буряка, до якого увійшли донедавна непримиримі опоненти мера (і один одного).

Згодом під час сесії до групи приєдналися ще декілька депутатів. Отже загалом станом на 26 лютого група нараховувала 12 депутатів з “Опозиційного блоку”, “УКРОПу” та “Самопомочі”: Михайло Прасол, Руслан Ярошенко, Генадій Старцев, Олег Коломоєць, Олена Сидельнікова (всі – члени фракції “УКРОП”), Генадій Наумов та Дмитро Сірий (обидва обиралися за списком “УКРОПу”, але потім полишили фракцію, Дмитро Сірий – зі скандалом), Олег Корольов, Олег Германюк та Олена Галкіна (всі троє – члени фракції “Самопоміч”), Олександр Ніколаєнко та Ніна Гурская (обидва – члени фракції “Опозиційного блоку”).

Читайте також:

• Бюджет Запоріжжя втрачає 14 мільйонів на рік через пільги для СЕС

• Верховний суд повернув справу про вирубку скверу Яланського у Запоріжжі на повторний розгляд

• Гетьман Opinions. Благодійники або цинічні ділки: кому Буряк, Мішок та Божко віддають Запоріжжя?