Monobank запускає “Банку” – опцію для накопичення грошей (як “Скарбничка” Привату, але з розширеними можливостями)

Поділитися:

Монобанк запускає сервіс накопичення “Банка” (він буде працювати за аналогією з опцією “Скарбничка” Приватбанку). З 8 травня почнеться бета-тестування “Банки” на мобільних пристроях на андроїді. З наступного тижня нову опцію мають побачити на iOS, а ще за тиждень вона буде доступна усім користувачам Монобанку.

Зараз, наприклад, можна поповнити “банку” громадської організації «Стратегічна візія», що займається питаннями економічної, інфраструктурної та ментальної післявоєнної відбудови України. Кошти з цієї банки підуть на освітні проекти організації.

Більш детально про новий сервіс у своєму відеоблозі розповів співзасновник Монобанку Михайло Рогальський.

“Банка”

Першу версію для тестування розробники підготували ще у листопаді 2019 року. Але після того, як продуктом “погралися”, з’ясували, що його можна зробити ще кращим. Інший співзасновник Моно, Олег Гороховський у своєму телеграм-каналі написав, що перша версія “Банки” вийшла, фактично, як “Скарбничка” Привату.

Першу збірку «Банки» ми отримали в жовтні минулого року і вона була схожа на … «Скарбничку» Привату. Ми навіть не зрозуміли, як це у нас вийшло. Мабуть спрацювала генетична пам’ять. І ми засмутилися. … Коротше, “Банку” розбили і викинули, – пише Гороховський.

Тепер, за його словами, нова опція схожа на “кішечку”, яку не те, що «розбити» не хочеться. Її хочеться наповнити під зав’язку грошима, тільки щоб вона “була задоволена і муркотала”.

Скріншот з відео Михайла Рогальського. Праворуч – інтерфейс “Банки” у додатку Монобанку

Як накопичувати

Створити “Банку” можна буде в однойменному розділі мобільного додатку, там же треба буде зазначити мету накопичення, до прикладу: “Про всяк випадок”. Далі треба обрати умови за якими гроші перераховуватимуть з інших рахунків на саму “Банку”.

Монобанк пропонує для накопичення чотири опції:

  • округлити трати по карті до 1 чи 10 гривень (до прикладу, ви купуєте чашку кави за 17 гривень і задали округлення до 20, то 3 гривні перерахують до “Банки”)
  • Також можна округлювати залишок свого рахунку на кінець дня — до 10, 100 чи тисячі гривень (якщо задати округлення до 100 і на кінець дня на рахунку буде 2078 гривень, то 78 гривень зарахують до накопичень)
  • Також можна переводити відсоток від кожної трати по карті
  • Можна задати регулярний платіж (фіксовану суму із заданою періодичністю, до прикладу, 100 гривень раз на 10 днів)

“Я створив “Банку” про всяк випадок, округляю залишок до 10 гривень. Потім витрачу ці гроші на щось безглузде”, — говорить Рогальський. Та додає, що перераховані вище можливості — це ще не все.

Додаткові опції

У “Банку” можна буде накопичувати валюту з гривневої карти — кошти конвертуватимуться за комерційним курсом.

Накопичення можна зробити колективними — під’єднати користувачів зі своєї контактної книги до свого рахунку (до прикладу, округлення суми з їх карток потраплятиме у вашу “Банку”). Крім того, рахунок зможуть поповнювати за посиланням користувачі, яких немає у вашій контактній книзі.

Читайте також:

• В Україні нарешті відкриється перший магазин ІКЕА: уже уклали угоду з ТРЦ

• Українські підрозділи Ubisoft активно працюють над Assassin’s Creed Valhalla

• В Україні з’явився сервіс з відгуками про співпрацю з блогерами та інфлюенсерами