Кадровий портал назвав 20 найкращих роботодавців України. Серед них Майкрософт Україна, ДТЕК та АТБ-маркет

Поділитися:

Міжнародний кадровий портал grc.ua назвав найбажаніших працедавців України. В ході дослідження «Рейтинг роботодавців України», яке відбувалось протягом вересня 2019 – лютого 2020, респонденти розповідали, якими критеріями керуються при виборі роботи, які галузі вважать найпривабливішими та в яких компаніях бажали б працювати.

Рейтинг опубліковано на сайті компанії grc.ua.

Кризові явища загострюють сприйняття, змушують оцінювати все більш критично. Те, що вчора лишилося б непоміченим, зараз може стати вирішальним при прийнятті рішення про роботу. І те, як у сьогоднішніх умовах компанія реагує на потреби та проблеми своїх співробітників і суспільства в цілому, як підтримує колектив, як дбає про здоров’я та безпеку працівників та як комунікує визначить, чи сяде ця компанія на «кадрову дієту» у найближчому майбутньому чи ні, – розповідає керівниця «Премії HR-бренд Україна» Лариса Онипко.

Щоб визначити, які критерії вибору роботи та роботодавців найважливіші та які компанії можуть пишатись своєю роботою з побудови EVP, ми провели анкетування серед 844 та 2631 респондентів (у 1 та 2 хвилях відповідно) та поспілкувались з експертами ринку праці. Так, згідно з опитуванням пошукачів, до п1яти найкращих компаній-роботодавців 2019/2020 років увійшли (в алфавітному порядку):

• “Деяким це круто змінить життя”: скільки клієнтів monobank не використовують пароль для смартфонів

• На ринку електроенергії суттєво обвалюється ціна – це може бути ДТЕК, який дестабілізує ситуацію – нардеп

• Рейтинг районів Києва: де найкомфортніше молоді, кому не вистачає комфорту та який район начастіше рекомендують місцеві