Кафе і магазинам Запорізької області рекомендують спілкуватися українською

Поділитися:

 16 липня в Україні набув чинності ЗУ «Про забезпечення функціонування української мови як державної». У зв’язку з цим запорізьким підприємцям рекомендують використовувати українську мову на вивісках, рекламі та у спілкуванні з клієнтами.

Відповідне питання розглянули на засіданні координаційної ради з питань розвитку підприємництва, повідомляє сайт запорізької міськради.

На сьогодні дія документа не поширюється на приватне спілкування та здійснення релігійних обрядів. Втім, рекламні оголошення, вивіски мають бути написані державною мовою. Підприємства, установи, організації всіх форм власності, фізичні особи, підприємці та інші суб’єкти господарювання мають надавати інформацію про товари й послуги теж виключно українською. У тому числі через Інтернет-каталоги та магазини. Те ж саме стосується й спілкування з клієнтом, якщо немає його особистого прохання перейти на іншу мову, – зазначила заступниця директора департаменту надання адміністартвиних послуг та розвитку підприємництва Запорізької міської ради Тетяна Суркова.

Читайте також:

• Запорізький City Mall продадуть: заява компанії-власниці

• Широківська ОТГ отримає 40% від кабмінівської субвенції на 11 запорозьких громад

• У Запорізькій ОДА пояснили чому стан доріг області треба перевіряти на Ford Ranger 2017 та чому для цього не підходить «Сенс» чи «Ланос»